Bel +31(0) 20 210 16 44
Faillissements- en Retourgoederenveilingen
Contact opties
Contact
Nederlands
Engels
Nederlands
Duits
Home
Categorieën
[current_auction]:
Kranen
Toon alles (83)
Kranen (3)
Douchekranen (18)
Badkranen (16)
Fonteinkranen (1)
Wastafelkraan (26)
Keukenmengkraan (4)
Kraantoebehoren (14)
Bidetmengkraan (1)
Wastafels
Toon alles (21)
Wastafels (10)
Fonteinen (6)
Wastafel Toebehoren (5)
Douche
Toon alles (27)
Douchesets (11)
Douchekoppen (9)
Douchebak (1)
Douche Toebehoren (6)
Toiletten
Toon alles (21)
Toiletpotten (8)
Toiltetbrillen (7)
Toilettoebehoren (4)
Bidet (1)
Urinoir (1)
Badkamermeubels
Toon alles (4)
Wastafelonderkasten (3)
Badkamer toebehoren (1)
Accessoires
Toon alles (25)
Badkameraccessoires (25)
Installatiemateriaal
Toon alles (7)
Installatiemateriaal (5)
Elektra (2)
Horloges
Toon alles (10)
Horloges (10)
Over ons
Help
Registratie
Inloggen
Inloggen
Bevestig uw bod
×
Uw bod:
Volgend bod:
Huidig bod:
BTW:
Opgeld:
BTW over het opgeld:
Inclusief prijs:
Let op: Uw bod is bindend
Aantal velden 4
Verwijder filter
33
View
190: 33 Mini-relax Renée roze
8
View
187: 8 2 relaxfauteuills (beschadigd aan voorkant)
33
View
187: 33 Mini-relax Renée roze
51
View
187: 51 Relaxzetel England - grijs
Aantal pagina's:
[0]
Zoek
Zoeken
Categorie filter
Categorieën
Relaxfauteuils
4
Categorie filter
Landen
Categorie filter
Veilingen
NAVEILING FAILLISSEMENTSVEILING TIQQEL B.V. alle kavels nu vanaf €1
1
FAILLISSEMENTSVEILING TIQQEL B.V.
3
Door deze veilingsite te gebruiken, gaat u akkoord met ons gebruik van cookies om uw ervaring te verbeteren.
Ok
Zie ons privacybeleid voor meer informatie